Search API SQLite (1.1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: Table
nl: Tabel

en: Rows
nl: Rijen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Language code
nl: Taalcode

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Operation cancelled.
nl: Opdracht afgebroken.
