Search API SQLite (1.1.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Default
nn: Standard

en: Table
nn: Tabell

en: Rows
nn: Rader

en: Language code
nn: Språkkode
