Search API SQLite (1.1.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Table
sq: Tabela

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
