Search API SQLite (1.1.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Property
ta: பண்பு

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
