Search API SQLite (1.1.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Rows
gu: હરોળો

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
