Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Authored by
ne: लेखक

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: About
ne: बारेमा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
