Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: active
sq: aktiv

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: About
sq: Informacione
