Search API Term With Depth (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Depth
ar: العمق

en: Is one of
ar: واحد من

en: Is empty (NULL)
ar: فارغ (NULL)

en: Is all of
ar: هو جميع الـ

en: Is none of
ar: ليس أيا من

en: Is not empty (NOT NULL)
ar: غير فارغ (NOT NULL)
