Search API Term With Depth (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Depth
az: Dərinlik

en: Is one of
az: Biridir

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: Is all of
az: Hamısı var

en: Is none of
az: Heç biri deyil

en: Is not empty (NOT NULL)
az: Boş deyil (NULL DEYİL)
