Search API Term With Depth (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: Is all of
bo: ཡོད་ཚད་ཡིན་པ

en: Is none of
bo: གང་ཡང་མིན་པ

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽
