Search API Term With Depth (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Depth
bs: Dubina

en: Is one of
bs: jedan od

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: Is all of
bs: Sve od

en: Is none of
bs: Nijedan od
