Search API Term With Depth (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Is one of
cy: Yn un o

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: Is all of
cy: Y cyfan o

en: Is none of
cy: Dim o
