Search API Term With Depth (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: Depth
da: Dybde

en: Is one of
da: Er en af

en: Is empty (NULL)
da: Er tom (NULL)

en: Is all of
da: Er alle af

en: Is none of
da: Er ingen af

en: Is not empty (NOT NULL)
da: Er ikke tom (NOT NULL)
