Search API Term With Depth (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Search
de: Suche

en: Depth
de: Tiefe

en: Is one of
de: Ist eines von

en: Is empty (NULL)
de: Ist leer (NULL)

en: Is all of
de: Ist alles von

en: Is none of
de: Ist keines von

en: Is not empty (NOT NULL)
de: Ist nicht leer (NOT NULL)
