Search API Term With Depth (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Depth
el: Βάθος

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Is empty (NULL)
el: Είναι κενό (NULL)

en: Is not empty (NOT NULL)
el: Δεν είναι κενό/ή (NOT NULL)
