Search API Term With Depth (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Depth
es: Profundidad

en: Is one of
es: Es uno de

en: Is empty (NULL)
es: Está vacío (NULL)

en: Is all of
es: Es la totalidad de

en: Is none of
es: No es uno de

en: Is not empty (NOT NULL)
es: No está vacío (NOT NULL)
