Search API Term With Depth (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Depth
et: Sügavus

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)
