Search API Term With Depth (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Depth
fi: Syvyys

en: Is one of
fi: On yksi

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: Is all of
fi: On kaikki

en: Is none of
fi: Ei ole yksikään

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
