Search API Term With Depth (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Depth
fr: Profondeur

en: Is one of
fr: Fait partie de

en: Is empty (NULL)
fr: Est vide (NULL)

en: Is all of
fr: Tout parmi

en: Is none of
fr: Aucun parmi

en: Is not empty (NOT NULL)
fr: N'est pas vide (NOT NULL)
