Search API Term With Depth (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Is one of
gl: É un de

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: Is all of
gl: Son todos de

en: Is none of
gl: ningún

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)
