Search API Term With Depth (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Depth
he: עומק

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)
