Search API Term With Depth (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Depth
hu: Mélység

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Is empty (NULL)
hu: Üres (NULL)

en: Is all of
hu: A felsoroltak mindegyike

en: Is none of
hu: A felsoroltak egyike sem

en: Is not empty (NOT NULL)
hu: Nem üres (NOT NULL)
