Search API Term With Depth (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Depth
id: Kedalaman

en: Is one of
id: Adalah bagian dari

en: Is empty (NULL)
id: adalah kosong (NULL)

en: Is all of
id: Adalah semua dari

en: Is none of
id: Bukan dari

en: Is not empty (NOT NULL)
id: tidak kosong (Not Null)
