Search API Term With Depth (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Depth
is: Dýpt

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Is all of
is: Er allt af

en: Is none of
is: Er ekkert af
