Search API Term With Depth (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Depth
it: Profondità

en: Is one of
it: È uno di

en: Is empty (NULL)
it: È vuoto (NULL)

en: Is all of
it: È tutto di

en: Is none of
it: Non è nessuno di

en: Is not empty (NOT NULL)
it: Non è vuoto (NOT NULL)
