Search API Term With Depth (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Depth
ja: 深さ

en: Is one of
ja: のいずれか

en: Is empty (NULL)
ja: 空(NULL)です

en: Is all of
ja: ～のすべて

en: Is none of
ja: ～のどれでもない

en: Is not empty (NOT NULL)
ja: 空でない（NOT NULL）
