Search API Term With Depth (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Depth
lv: Dziļums

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)
