Search API Term With Depth (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Depth
nl: Diepte

en: Is one of
nl: Is een van

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)
