Search API Term With Depth (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Depth
oc: Prigondor

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Is empty (NULL)
oc: Es vide (NULL)

en: Is all of
oc: Tot parmi

en: Is none of
oc: Aucun parmi

en: Is not empty (NOT NULL)
oc: Es pas void (NOT NULL)
