Search API Term With Depth (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Depth
pl: Głębokość

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: Is all of
pl: Wszystkie z

en: Is none of
pl: Żaden z

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)
