Search API Term With Depth (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Depth
fa: عمق

en: Is one of
fa: یکی از

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: Is all of
fa: همه است

en: Is none of
fa: هیچکدام نیست

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد
