Search API Term With Depth (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Depth
pt: Profundidade

en: Is one of
pt: É um de

en: Is empty (NULL)
pt: É vazio (NULL)

en: Is all of
pt: É todos de

en: Is none of
pt: Não é nenhum de

en: Is not empty (NOT NULL)
pt: Não é vazio (NOT NULL)
