Search API Term With Depth (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Depth
ro: Adâncime

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Is empty (NULL)
ro: Este gol (NULL)

en: Is all of
ro: Este tot de

en: Is none of
ro: Nu este nici unul dintre

en: Is not empty (NOT NULL)
ro: Nu este gol (NOT NULL)
