Search API Term With Depth (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Depth
ru: Глубина

en: Is one of
ru: Один из

en: Is empty (NULL)
ru: Пустое (NULL)

en: Is all of
ru: Все

en: Is none of
ru: Кроме

en: Is not empty (NOT NULL)
ru: Не пустое (NOT NULL)
