Search API Term With Depth (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
