Search API Term With Depth (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: Is empty (NULL)
th: ว่างเปล่า ( null )

en: Is all of
th: เป็นทั้งหมดของ

en: Is none of
th: ไม่เป็นของ

en: Is not empty (NOT NULL)
th: ไม่ว่างเปล่า (ไม่ NULL)
