Search API Term With Depth (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Depth
tr: Derinlik

en: Is one of
tr: Birisidir

en: Is empty (NULL)
tr: Boştur (NULL)

en: Is all of
tr: Şunların tümü

en: Is none of
tr: Bunlardan biri değil

en: Is not empty (NOT NULL)
tr: Boş değildir (NOT NULL)
