Search API Term With Depth (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Depth
uk: Глибина

en: Is one of
uk: Один з

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)
