Search API Term With Depth (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Is one of
vi: Là một trong

en: Is empty (NULL)
vi: Là rỗng (NULL)

en: Is all of
vi: Là tất cả của
