Search API Term With Depth (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Depth
ca: Profunditat

en: Is one of
ca: És un de

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: Is all of
ca: Són tots de

en: Is none of
ca: No és cap de

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)
