Search API Term With Depth (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Depth
cs: Hloubka

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)
