Search API Term With Depth (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Depth
sv: Djup

en: Is one of
sv: Är en av

en: Is empty (NULL)
sv: Är tom (INNEHÅLLSLÖS)

en: Is all of
sv: Är alla av

en: Is none of
sv: Är ingen av

en: Is not empty (NOT NULL)
sv: Är inte tom (INTE INNEHÅLLSLÖST)
