Search API Tracking (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Search keywords
ar: الكلمات المفتاحية للبحث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
