Search API Tracking (1.0.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
