Search API Tracking (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
