Search API Tracking (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Search keywords
fr: Mots-clés de recherche

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Error: @error
fr: Erreur : @error

en: Master
fr: Principal
