Search API Tracking (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
