Search API Tracking (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Search keywords
id: Kata kunci pencarian

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Keywords
id: Kata kunci

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
