Search API Tracking (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
