Search API Tracking (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
